چرا حس تازگی

حفظ سلامتی اعضای خانواده

دغدغه های روزمره، خانواده ها را بر آن داشته که بیشترین وقت خود را برای امور کاری و روزمره زندگی و نهایتاً باقیمانده آن را صرف استراحت کنند. به همین دلیل خانواده ها دیگر زمان کافی و دقیقی را بر روی امور تغذیه خود که مهمترین موضوع یک خانواده است نمیگذارند.

مجموعه حس تازگی ماموریت دارد، جهت حفظ سلامت اعضای خانواده خود اقدام به تهیه غذاهائی کاملا ارگانیک و سالم کند. کلیه مواد اولیه مصرفی در غذاها شامل سبزیجات ، گوشت قرمز ،سفید و دریایی به صورت کاملا تازه تهیه شده و در زمان خرید کلیه استانداردهای بهداشتی و حفظ سلامت اعضای خانواده مد نظر تیم خرید این مجموعه میباشد.

کلیه امور فوق در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به اعضای خانواده بوده و امیدوارهستیم که بتوانیم این ماموریت را به خوبی انجام دهیم.

سر آشپزهای حرفه ای

مجموعه حس تازگی از آنجائی که مهمترین ماموریت خود را حذف دغدغه پخت و پز از ذهن اعضای خانواده خود قرار داده است، لذا تحقیقات کامل و جامعی پیرامون ذائقه های مختلف غذایی انجام داده است. پس از بررسی کلیه ذائقه ها و سلیقه های مختلف غذایی، این مجموعه شروع به جذب سرآشپزهای بین المللی که هر کدام سابقه ای بالای 25 سال تجربه در این حرفه را دارند نموده است.

کلیه سرآشپزهای حرفه ای این مجموعه دارای مدارک بین المللی پخت و پزغذاهای بعضی ازکشورها میباشند. در زمان آماده سازی و مرینت کردن غذاها توسط سراشپزهای این مجموعه، کلیه امور مختلف پیرامون حفظ سلامتی اعضای خانواده در نظر گرفته میشود.

به عنوان مثال:

در صفحه محصولات قسمتی ایجاد شده که پس از خرید یک محصول اعضای خانواده می توانند بایدها و نبایدهای ضروری پیرامون آن غذا را مطالعه کنند، به عنوان مثال زمانی که شخصی از خوراک ماهی استفاده میکند به دلیل طبع سرد این غذا ، میبایست حتما از خرما، شیرینی و یا دسرهایی با طبع گرم استفاده شود.

حس تازگی با هم بودن

کلیه مشتریان مجموعه حس تازگی، حکم اعضای خانواده این مجموعه را دارند. مجموعه حس تازگی ماموریت هایی را برای خود در راستای خدمت رسانی به اعضای خانواده اش در نظر گرفته است. حذف دغدغه های آشپزی و پخت و پز از ذهن اعضای خانواده و جایگزین آن لذت با هم بودن در کنار خانواده و یا مهمانان که یکی از لحظات نایاب زندگی امروز همه ماست، مهمترین ماموریت این مجموعه می باشد.

حذف دغدغه های پخت و پز

اکثریت غذاهایی که در لیست مجموعه حس تازگی وجود دارد، توسط سرآشپزهای مجموعه با تازه ترین مواد اولیه آماده سازی شده و پس از آن به بهترین روش مرینت و پخت می شوند. در نهایت غذا کاملا به صورت تازه و طبخ داده شده به دست اعضای محترم خانواده میرسد.

کیفیت و شرایط مواد اولیه

به حقیقت کلمه کلیه مواد اولیه ای که در غذاهای مختلف استفاده میشود، توسط تیم خرید این مجموعه از بهترین مکان ها با در نظر گرفتن حفظ سلامتی اعضای خانواده خود تهیه میشود. کلیه سبزیجات استفاده شده در محصولات به صورت روزانه تهیه شده و با بهترین شیوه شستشو و ضد عفونی می شوند.

کلیه گوشت های گوسفندی، مرغ و بوقلمون با در نظر گرفتن قوانین کشتار و سلامت دام و طیور به صورت کاملا گرم ،غیر منجمد و تازه تهیه میشوند.

کلیه گوشت های ماهی و میگو با در نظر گرفتن تاریخ صید و سلامت صید به صورت کاملا تازه تهیه میشوند.

بسته بندی خاص غذایی

بسته بندی خاص یعنی چه؟ ظروف المینیومی برای غذاهای برنجی و خوراکها، ظروف 100 %  گیاهی برای خورش ها و انواع مختلف سوپ، ظروف فشرده برای دسرهای سرد، بسته بندی نهایی مقوایی جزو اصول بهداشتی  و مصمم حس تازگی است. اما نوع بسته بندی نهایی که حس تازگی رو متمایز میکند، شرینگ فشرده ضخیم سلفونی است که ابتدا باعث گرم نگاهداشتن غذا و مهمتر از اون عدم ورود میکروب و غبار آلایندگی به داخل جعبه های نگهدارنده است.

داغ و تازه نوش جان کن!

فارغ از هرگونه شعار و ادعا، هنر سرعت ارسال غذا در حس تازگی در سریعترین زمان، جزو افتخاراتیست که اعضای خوب خانواده حس تازگی آن را ملموس تجربه کرده اند.