حس تازگی

سخنی بس مهم با خوانندگان و اعضای عزیز خانواده حس تازگی: مطمئناً مدیران هر مجموعه ای به این مسئله آگاهی کامل دارند که “مدیریت کارکنان و اعضای داخلی یک مجموعه چقدر دشوار است و برآورده ساختن خواسته های هر یک از اشخاص داخلی مسئولیت بزرگی را بردوش مدیریت آن مجموعه قرار می دهد.” شاکریم از ایزد منان که حس تازگی مجموعه ای از افراد، به حقیقت کلمه دلسوز، حق شناس، مردم دوست، مسئولیت پذیر و اصل احترام به مشتری را در مجموعه خود گرد هم آورده تا بتوانیم و موکداً میخواهیم در قبال ادعاهایمان مسئولیت حفظ سلامت مردم کشور عزیزمان ایران سربلند باشیم. به امید روزی هستیم که نام “حس تازگی” به حقیقت نام خود بر سر زبان ها در اجرای وفای بعهد پیروز این صنعت غذایی قرار بگیرد.

بسته بندی خاص غذایی

بسته بندی خاص یعنی چه؟ ظروف المینیومی برای غذاهای برنجی و خوراکها، ظروف 100 % گیاهی برای خورش ها و انواع مختلف سوپ، ظروف فشرده برای دسرهای سرد، بسته بندی نهایی مقوایی جزو اصول بهداشتی و مصمم حس تازگی است. اما نوع بسته بندی نهایی که حس تازگی رو متمایز میکند، شرینگ فشرده ضخیم سلفونی است که ابتدا باعث گرم نگاهداشتن غذا و مهمتر از اون عدم ورود میکروب و غبار آلایندگی به داخل جعبه های نگهدارنده است.

سلامت خانواده

به حقیقت کلمه کلیه مواد اولیه ای که در غذاهای مختلف استفاده میشود، توسط تیم خرید این مجموعه از بهترین مکان ها با در نظر گرفتن حفظ سلامتی اعضای خانواده خود تهیه میشود. کلیه سبزیجات استفاده شده در محصولات به صورت روزانه تهیه شده و با بهترین شیوه شستشو و ضد عفونی می شوند. کلیه گوشت های گوسفندی، مرغ و بوقلمون با در نظر گرفتن قوانین کشتار و سلامت دام و طیور به صورت کاملا گرم ،غیر منجمد و تازه تهیه میشوند. کلیه گوشت های ماهی و میگو با در نظر گرفتن تاریخ صید و سلامت صید به صورت کاملا تازه تهیه میشوند.

ما در حس تازگی برای ارائه غذایی تازه با طعم هایی متفاوت و کسب رضایت

شما همیشه در تکاپو هستیم …

#حس_تازگی به دنبال رفع خستگی مزه های تکراری از ذائقه شماست.

#حس_تازگی به دنبال حفظ سلامت اعضای خانواده است.

#حس_تازگی سعی در حذف دغدغه های پخت و پز بانوی خانه دارد.

#حس_تازگی با حضور در شبکه های اجتماعی به دنبال کم کردن فاصله هاست.

#حس_تازگی سعی در ارائه بهترین و متنوع ترین سیستم دلیوری را دارد.

#حس_تازگی سعی در کسب افتخار میزبانی خانه ها و میهمانی های شما را دارد.